Zaloguj

Kliknij, aby obejrzeć film na temat Dossier Naturalnych Terapii

Redaktor naczelny - Jean-Marc Dupuis

Jest on autorem jednego z najbardziej popularnych we Francji (a od stycznia 2013 r. wydawanego również w Polsce) newslettera na temat medycyny naturalnej - Poczta Zdrowia (Santé Nature Innovation). Jego polskie wydanie, które ukazuje się zaledwie od początku stycznia, prenumeruje już ponad 30 000 osób.

Jest więc prawdopodobnie najbardziej poczytnym elektronicznym czasopismem na temat medycyny naturalnej w Polsce. We Francji jego odpowiednik – Santé Nature Innovation – ma już ponad 400 000 odbiorców i podobnie jest w innych krajach europejskich, w których się ukazuje.

Jean-Marc Dupuis decydował się stworzyć Dossier Naturalnych Terapii w odpowiedzi na prośby czytelników Poczty Zdrowia. Otrzymywał wiele e-maili z prośbą o kompleksowe opracowania na temat konkretnych chorób wraz z listą wszystkich skutecznych naturalnych metod leczenia, nazwami polecanych produktów, opisem ich dawkowania i informacją, gdzie je kupić.

Od marca 2013 r. Dossier Naturalnych Terapii ukazuje się również w Polsce. Można go zaprenumerować, klikając tutaj.

Autor, konsultant merytoryczny – Thierry Souccar

Thierry Souccar, który merytorycznie nadzoruje Dossier Naturalnych Terapii, jest jednym z najbardziej znanych we Francji ekspertów w dziedzinie żywienia i biologii starzenia się.

Jego własne badania doprowadziły go w ciągu 20 lat do współpracy z największymi nazwiskami z dziedziny żywienia, biologii starzenia oraz medycyny naturalnej, szerząc w ten sposób we francuskim społeczeństwie wiedzę na ten temat. Dwukrotny laureat Nobla, Linus Pauling, wybrał go w 1994 roku do swojej ostatniej rozmowy „testamentu”; profesor Walter Willett, dyrektor Państwowej Szkoły Zdrowia Harvardu, wspierał publikację „Zdrowie, kłamstwa i propaganda”; grupy badawcze z Uniwersytetu Johnsa Hopkinsa z Baltimore, z Uniwersytetu Tufts, Uniwersytetu z Teksasu, jak również grupy francuskie, w szczególności jednostka badawcza Inserm Etienne-Emile Baulieu, także udzieliły swojego wsparcia. Noblista z dziedziny medycyny – Jean Dausset zredagował wstęp do „Nowego przewodnika po witaminach”, autorstwa Thierry’ego Souccar’a i dr. Jean-Paula Curtay’a, twórcy pierwszego punktu konsultacji terapii żywieniowej we Francji.

Thierry Souccar stworzył w latach 90. biochemię żywieniową na Uniwersytecie Kalifornijskim. Napisał również 15 książek, z których wiele stało się bestsellerami, a także wyszkolił setki lekarzy na temat nowych możliwości, które przynosi medycyna naturalna.

Eksperci współpracujący przy polskiej edycji

Polskie wydanie Dossier Naturalnych Terapii jest weryfikowane merytorycznie przez ekspertów pod kierunkiem dr n. med. Małgorzaty Sawickiej.

Konsultantem farmaceutycznym jest mgr farm. Marcin Adamski.

raporty
Kup prezent

Odbierz swoje
2 prezenty!

DLA CIEBIE W PREZENCIE:
Raport specjalny nr 1:

„Jak zwalczyć cukrzycę odpowiednią dietą. Naukowa rewolucja w odżywianiu”

Jest to rewolucyjny raport na temat cukrzycy typu 2. Wskaże Ci szczegółowe wskazówki pozwalające kontrolować cukrzycę, a w niektórych przypadkach nawet całkowicie się jej pozbyć. Odkryjesz remedium przeciwcukrzycowe ukryte w Twojej własnej kuchni.

Gdy zaprenumerujesz Dossier Naturalnych Terapii, ten raport zostanie Ci przesłany w powitalnym prezencie, nie zapłacisz za niego ani grosza.

DLA CIEBIE W PREZENCIE:
Raport specjalny nr 2:

„Cała prawda o cholesterolu”

Jego niski poziom wcale nie oznacza mniejszego zagrożenia chorobami układu krążenia. Na szczęście istnieją naturalne środki, które pozwalają to ryzyko zmniejszyć. Nawet jeśli nie masz dziś tego typu problemów, lepiej postaraj się im przeciwdziałać.

Ten raport również zostanie Ci przesłany bezpłatnie, abyś mógł zobaczyć, jak ważne informacje i rady będziesz dostawać co miesiąc w Dossier Naturalnych Terapii.

prenumerata