Zaloguj

Kliknij, aby obejrzeć film na temat Dossier Naturalnych Terapii

kontakt@pocztazdrowia.pl

„Dossier Naturalnych Terapii” to wydawany przez Niezależne Wydawnictwo Informacyjne Sp. z o.o. cykl raportów specjalnych na temat nowych odkryć z zakresu medycyny naturalnej potwierdzonych przez badania naukowe. Każdy raport poświęcony jest jednej chorobie lub dolegliwości. Jest on polskojęzyczną wersją francuskiego czasopisma o zdrowiu Les Dossiers de Santé & Nutrition.

Dane adresowe:
Niezależne Wydawnictwo Informacyjne Sp. z o.o.
ul. Sienkiewicza 81/3
15-003 Białystok

Tel. 85 722 20 25 (pn.-pt. 8:00 - 16:00)

Pytania lub komentarze dotyczące „Dossier Naturalnych Terapii” prosimy wysłać emailem na adres: kontakt@pocztazdrowia.pl

Kup prezent

Odbierz swoje
2 prezenty!

DLA CIEBIE W PREZENCIE:
Raport specjalny nr 1:

„Jak zwalczyć cukrzycę odpowiednią dietą. Naukowa rewolucja w odżywianiu”

Jest to rewolucyjny raport na temat cukrzycy typu 2. Wskaże Ci szczegółowe wskazówki pozwalające kontrolować cukrzycę, a w niektórych przypadkach nawet całkowicie się jej pozbyć. Odkryjesz remedium przeciwcukrzycowe ukryte w Twojej własnej kuchni.

Gdy zaprenumerujesz Dossier Naturalnych Terapii, ten raport zostanie Ci przesłany w powitalnym prezencie, nie zapłacisz za niego ani grosza.

DLA CIEBIE W PREZENCIE:
Raport specjalny nr 2:

„Cała prawda o cholesterolu”

Jego niski poziom wcale nie oznacza mniejszego zagrożenia chorobami układu krążenia. Na szczęście istnieją naturalne środki, które pozwalają to ryzyko zmniejszyć. Nawet jeśli nie masz dziś tego typu problemów, lepiej postaraj się im przeciwdziałać.

Ten raport również zostanie Ci przesłany bezpłatnie, abyś mógł zobaczyć, jak ważne informacje i rady będziesz dostawać co miesiąc w Dossier Naturalnych Terapii.

prenumerata