Zaloguj

Dla kogo ta publikacja?

raporty

Dossier Naturalnych Terapii to cykl raportów specjalnych na temat nowych odkryć z zakresu medycyny naturalnej potwierdzonych przez badania naukowe. Są one zaprezentowane w prosty i przystępny sposób, również dla tych osób, które nie mają wykształcenia medycznego ani stopni naukowych.

Raporty z cyklu Dossier Naturalnych Terapii są wartościowym i cennym źródłem informacji dla:

Dossier Naturalnych Terapii poszuka za Ciebie – w ponad 150 specjalistycznych publikacjach – najbardziej obiecujących wyników badań prowadzonych przez specjalistów ze 120 krajów.

Prenumerata choć jednej z tych publikacji kosztowałaby Cię setki złotych (nie licząc czasu straconego na rozszyfrowanie naukowego języka artykułów). Ale dzięki Dossier Naturalnych Terapii otrzymasz wiedzę o skutecznych środkach medycyny naturalnej zawartą w nich wszystkich.

Nasi eksperci wyszukują bowiem pojawiające się tu i ówdzie w literaturze medycznej „perełki“ i natychmiast Ci je przekazują – w sposób zwięzły i zrozumiały. Tak jest w przypadku wszelkich tematów omawianych w Dossier Naturalnych Terapii.

W ten sposób otrzymujesz informacje, na których samodzielne zdobycie musiałbyś poświęcić setki godzin.

I jeśli nie jesteś ekspertem w dziedzinie medycyny ani biochemii, to jest to dodatkowy powód, żeby zaprenumerować Dossier Naturalnych Terapii: ten cykl raportów jest stworzony specjalnie dla osób, które w tych dziedzinach nie mają stopni naukowych.

Za każdym razem, kiedy czytasz o jakimś specyfiku, Dossier Naturalnych Terapii powie Ci, w jakiej formie go przyjmować, w jakiej dawce, jak często i przez jaki czas oraz jakich rezultatów możesz oczekiwać. W zrozumiały sposób, bez skomplikowanych słów.

Ale uwaga: comiesięczne raporty Dossier Naturalnych Terapii nie są dla każdego.

Ich prenumerata to – po pierwsze - dowód oporu przed zatruwaniem naszych organizmów przez leki syntetyczne, zbyt często przepisywane przez lekarzy pod wpływem “perswazji” koncernów famaceutycznych.

A po drugie – stanowi ona wsparcie inicjatywy ekspertów w dziedzinie zdrowia naturalnego dotyczącej prawa pacjentów do leczenia alternatywnego. Cześć opłaty za prenumeratę zostanie bowiem przekazana Instytutowi Ochrony Zdrowia Naturalnego, czyli europejskiej organizacji non-profit, która walczy z próbą wprowadzenia w Europie ograniczeń dla medycyny naturalnej.

Prenumerata Dossier Naturalnych Terapii jest również sposobem na finansowanie rozpowszechniania bezpłatnego newslettera Poczta Zdrowia, który prawdopodobnie już otrzymujesz e-mailem.

Jeśli doceniasz naszą pracę, jeśli chciałbyś, żebyśmy ją kontynuowali i w dalszym ciągu pomagali Czytelnikom w sposób naturalny zachować i odzyskać zdrowie, zaprenumeruj już dzisiaj Dossier Naturalnych Terapii, a otrzymasz pełne, kompletne informacje na temat zapobiegania wielu najważniejszym chorobom i najskuteczniejszych sposobów ich leczenia.

Ważne: zdajemy sobie sprawę, że cena prenumeraty Dossier Naturalnych Terapii – w porównaniu do wartości porad, które znajdują się w tych raportach – jest bardzo atrakcyjna. Wiemy też, że pakiet 2 ważnych powitalnych raportów, które dodajemy za darmo, czyni ją jeszcze bardziej atrakcyjną.

Pragniemy jednak uniknąć sytuacji, w której ktoś zamawiałby ten cykl raportów tylko z uwagi na takie doraźne korzyści!

Zależy nam bowiem, aby nawiązać z Czytelnikami długoterminową relację. Ważne jest, abyś regularnie czytał artykuły zamieszczane w Dossier Naturalnych Terapii, gdyż podstawą troski o zdrowie jest prewencja, polegająca również na zmianie stylu życia.

Jeśli jesteś gotowy na to gotowy, zapraszamy! Aby teraz zaprenumerować Dossier Naturalnych Terapii, klinij w link:

raporty
Kup prezent

Odbierz swoje
2 prezenty!

DLA CIEBIE W PREZENCIE:
Raport specjalny nr 1:

„Jak zwalczyć cukrzycę odpowiednią dietą. Naukowa rewolucja w odżywianiu”

Jest to rewolucyjny raport na temat cukrzycy typu 2. Wskaże Ci szczegółowe wskazówki pozwalające kontrolować cukrzycę, a w niektórych przypadkach nawet całkowicie się jej pozbyć. Odkryjesz remedium przeciwcukrzycowe ukryte w Twojej własnej kuchni.

Gdy zaprenumerujesz Dossier Naturalnych Terapii, ten raport zostanie Ci przesłany w powitalnym prezencie, nie zapłacisz za niego ani grosza.

DLA CIEBIE W PREZENCIE:
Raport specjalny nr 2:

„Cała prawda o cholesterolu”

Jego niski poziom wcale nie oznacza mniejszego zagrożenia chorobami układu krążenia. Na szczęście istnieją naturalne środki, które pozwalają to ryzyko zmniejszyć. Nawet jeśli nie masz dziś tego typu problemów, lepiej postaraj się im przeciwdziałać.

Ten raport również zostanie Ci przesłany bezpłatnie, abyś mógł zobaczyć, jak ważne informacje i rady będziesz dostawać co miesiąc w Dossier Naturalnych Terapii.

prenumerata